Μονοκατοικία
Πώληση
Περιοχή
Χίος
Δωμάτια
3
Εμβαδό
180
Τιμή/τμ
4555 €
820,000€
Μονοκατοικία
Πώληση
  • Περιοχή:  
    Χίος
  • Δωμάτια:  
    3
  • Εμβαδό:  
    180
  • Τιμή/τμ:  
    4555 €
  • 820,000€

Με ενδιαφέρει

αυτό το ακίνητο
+1 929 699 1587
Με ενδιαφέρει η ιδιοκτησία και θα ήθελα να μάθω περισσότερες πληροφορίες.

Περιγραφή ακινήτου

ΧΙΟΣ, πωλείται βίλα πολυτελούς κατασκευής, 3 διαμερισμάτων, 3 υπνοδωμάτια, 3 σαλόνια, 3 μπάνια, panrking, θέα θάλασσα, αυτόνομη θέρμανση, ΠΕΑ Β, σε οικόπεδο 314 τ.μ, λίγα μέτρα από τη θάλασσα.

Κωδικός : 4100
Τιμή: 820,000 €
Εμβαδό: 180 τμ
Αριθμός Ορόφων: 3

Τελευταία ενημέρωση: 22-05-2026

Χαρακτηριστικά
Αποθήκη
Πάρκινγκ
Θέρμανση
Θάλασσα